Slidinejimas Austrija

Nerandate tinkamos datos? Norimo viešbučio? Ar reikiamo pasiūlymo? 

UNTERBERGER GAESTEHAUS (ZELL AM SEE)

Austrija, Zell am See

Tai pats populiariausias viešbutis, skirtas tikriems slidininkams, įsikūręs tarp Cel am Zė ir Kapruno - Šutdorfe. Ekonominė klasė, labai nepretenzingam turistui. Viešbučio svečiai maitinasi netoliese esančiame restorane/kavinėje (apie 300 m.), maitinimas nėra įvairus. Šalia svečių namų yra įsikūrusi parduotuvė, o vos už 500 m artimiausias..

Išvykimo data | Maitinimo tipas:

nuo 402.00€

Peržiureti pasiulyma

GOLDRIED HOTEL (MATREI)

Austrija, Matrei

Jaukus, Alpių stiliumi įrengtas viešbutis, ramioje vietoje, prie miško. Tiesiai prie slidinėjimo trasos, todėl slidinėjant galima nusileisti tiesiai prie viešbučio durų. Apie 1,5 km iki artimiausios Goldriedbahn keltuvo stoties. Ski bus stotelė yra priešais pagrindinį viešbučio pastatą ir apie 50 m iki antrojo viešbučio pastato. Apie 500 ..

Išvykimo data | Maitinimo tipas:

nuo 496.00€

Peržiureti pasiulyma

GRATZ GAESTEHAUS (DORFGASTEIN)

Austrija, Dorfgastein

Kuklus, tačiau geroje vietoje esantis viešbutis teikiantis geras papildomas paslaugas - pirtis viešbutyje, galimybė užsisakyti pusryčius ir vakarienę dukteriniame viešbutyje. Apie 200 m iki Dorfgaštaino centro, apie 200 m iki stoties kurioje yra "Fulseck-Gipfelbahn" slidinėjimo liftas. Apie 200 m iki ski bus stotelės.DATOS:2020.01.11 - 01..

Išvykimo data | Maitinimo tipas:

nuo 503.00€

Peržiureti pasiulyma

ELISABETHPARK HOTEL (BAD GASTEIN)

Austrija, Bad Gastein

Puikus šeimyninis viešbutis, esantis miesto centre ir netoli slidinėjimo keltuvo. Viešbučio autobusas (už papildomą mokestį) veža į gydomąsias radono galerijas. Apie 257 km iki Miuncheno oro uosto, apie 96 km iki Zalcburgo oro uosto, Bad Gaštaino miesto centre, pėsčiųjų alėjoje, priešais kazino, apie 500 m iki Stubnerkogelban keltuvo, ap..

Išvykimo data | Maitinimo tipas:

nuo 583.00€

Peržiureti pasiulyma

SANOTEL HOTEL (BAD GASTEIN)

Austrija, Bad Gastein

Jaukus, gerai prižiūrėtas viešbutis su nuostabiu vaizdu į Gaštaino krioklį. Puikus kainos ir kokybės santykis. Viešbutis nutolęs apie 500 m nuo kurorto centro, iki Stubnerkogelbahn keltuvo 1.3 km. Iki Ski–bus stotelės apie 50 m. Slidininkus iš ryto iki keltuvo veža viešbučio autobusiukas, po pietų parveža atgal. DATOS:2020.01.11 - 01..

Išvykimo data | Maitinimo tipas:

nuo 727.00€

Peržiureti pasiulyma
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)