Populiariausios kelionės

Nerandate tinkamos datos? Norimos programos ? Ar reikiamo pasiūlymo?

GARDINAS BE VIZŲ |1D.

Gardinas

Gardinas - unikalus ir vienintelis tokio tipo miestas Baltarusijoje. Jo statusas šalies teritorijoje visada buvo labai ypatingas.  Kalbant apie Gardiną, dažnai reikia vartoti  žodį "pirmasis", "vienintelis", "unikalus". Tai pats europietiškiausias miestas Baltarusijoje. Vienintelis, kuriame išliko tiek daug religinių p..

Išvykimo data:

nuo 29.00€

Peržiureti pasiulyma

VARŠUVA IR KOPERNIKO MOKSLO MUZIEJUS|2d.

Varšuva

Jeigu įdomu, koks jausmas gulėti ant vinių lovos ar kaip jaustumėtės 6 balų žemės drebėjimo metu – ši kelionė kaip tik jums! Nepagalvokite, kad tai tik dar vienas nuobodus muziejus...Čia daug naujo sužinos tiek moksleivis, tiek tėvelis ar senelis. Pasirodo, šiais technologijų laikais, yra, kas gali mus nustebinti ir viskas čia pat! D..

Išvykimo data:

nuo 84.00€

Peržiureti pasiulyma

Griunvaldas - Malborkas - Sopotas - Gdanskas|2d.

Trumpa išvyka, kuriuos metu apsilankysime Žalgirio mūšio lauke – lemtingiausio Lietuvos istorijos lūžio vietoje. Pasigrožėsime Malborko pilimi, tai buvusi kryžiuočių sostinė savo milžiniškais tūriais, neįveikiamomis sienomis ir gynybinių vartų ir bokštų didybe. Tvirtovė šiandien tarsi byloja – iš čia išvykdavo vyrai užkaria..

Išvykimo data:

nuo 92.00€

Peržiureti pasiulyma

Saremos sala ir senasis Talinas|2d.

Saremos ir Muhu salos - Talinas

Leiskitės į trumpą, turiningą ir smagią savaitgalio išvyką, kurioje aplankysime žavų Talino senamiestį bei didžiausią Estijos salą - Saremą, kuri žavi unikalia gamta, vėjo malūnais ir kadagiais. Keliaukite ir aplankykite vieną gražiausių kaimyninių vietų bei parsivežkite gabalėlį istorijos į savo namus! DATOS IR KAINOS: 2020 05..

Išvykimo data:

nuo 92.00€

Peržiureti pasiulyma

"SUNTAGO VANDENS PASAULIS" IR PAŽINTIS SU VARŠUVA|2D.

Suntago vandens atrakcionų parkas - Varšuva

Pasimėgaukite didžiausio uždaro Europoje vandens atrakcionų parko ,,Suntago Water World” teikiamais malonumais: 18 baseinų, 32 vandens čiuožyklos, 10 skirtingų pirčių, negyvosios jūros druskos ir mineralinio vandens baseinai… O taip pat 320 metrų vandens čiuožykla!Taip pat atrasite Lenkijos žavesį - Varšuvoje. Tai karalių m..

Išvykimo data:

nuo 99.00€

Peržiureti pasiulyma

VELIČKA - KROKUVA - AUŠVICO KONCENTRACIJOS STOVYKLA

Krokuva - Velička - Osvencimas

Veličkos druskų kasykloje - šventųjų figūros bei klasikinė architektūra, sukurta iš grynos druskos. Karalių miestas, „Lenkijos deimantas“ – didingoji Krokuva. Sukrečianti ekspozicija primenanti apie tūkstančių žmonių tragediją Aušvico koncentracijos stovykloje.  DATOS IR KAINOS*:2020-03-10 – 03-12     118,30 EUR &n..

Išvykimo data:

nuo 118.00€

Peržiureti pasiulyma

Prabangus savaitgalis Varšuvoje

Varšuva

Ekskursija Varšuvoje su lietuviškai kalbančiu gidu ir  poilsis prabangiame InterContinental 5* viešbutyje Varšuvos centre, pro kurio langus atsiveria Varšuvos miesto panorama. Nemokamai apsilankysite SPA centre esančiame  43-ame viešbučio aukšte.DATOS IR KAINOS:2020 03 14 – 03 15    &nb..

Išvykimo data:

nuo 125.00€

Peržiureti pasiulyma

Varšuva - Zakopanė - Velička - Krokuva|3d.

Varšuva - Zakopanė - Velička – Krokuva

Kelionės privalumai:Varšuva, ji kitokia, nepanaši nei į vieną kitą matytą miestą. Tai miestas, kurį reikia atrasti.Zakopanė - miestas, kuriame kaip niekur kitur gyvas regioninis folkloras, kalnų gyventojų tradicijos.Nusileisite į stebuklingą požemių pasaulį Veličkos druskų kasyklose.Karalių paslaptys Krokuvos Vavelio pilyje.DATOS IR KAINO..

Išvykimo data:

nuo 126.00€

Peržiureti pasiulyma

BALTIJOS KRUIZAS | 3D.

Talinas - Stokholmas - Estijos jūrų muziejus

Pažinsime kaimyninės Latvijos sostinę Rygą ir aplankysime atnaujintą automobilių muziejų. Atraskime ypatingą šiaurinį Stokholmo žavesį – juk ne veltui šis miestas vadinamas Šiaurės Venecija. Aplankysime Krimuldos dvarą ir paragausime jame gaminamo pienių, bijūnų, alyvų žiedų, beržų sulos, rožių žied..

Išvykimo data:

nuo 135.00€

Peržiureti pasiulyma

BERLYNAS IR TROPIKŲ SALŲ VANDENS PARKAS | 3d.

MOKSLEIVIŲ ATOSTOGŲ METU!

Poznanė - seniausias Didžiosios Lenkijos miestas, vaivadijos sostinė Berlynas - laisvas, šurmuliuojantis, tolerantiškas bei traukiantis savo žymiaisias miesto simboliais. Įsimintinos pramogos visai šeimai Tropikų salų vandens pramogų parke.   DATOS IR KAINOS: 2020-02-14 – 02-16      148,72€2020-..

Išvykimo data:

nuo 141.00€

Peržiureti pasiulyma

Vokietija. Saksonijos Šveicarija|4d.

Vroclavas – Saksonijos Šveicarija: Ratheinas, Bastėja, Kionigšteino pilis – Vesenšteino pilis – Meisenas – Drezdenas

Stebuklingos uolos ir senoviniai tiltai vidurio Europoje – Saksonijos Šveicarija. Trapus ir tobulas porcelianinių figūrėlių grožis Meisene. “Florencija prie Elbės” – Drezdenas. Malonumas akims ir ausims: pasaulinio garso muziejai Drezdene.   DATOS IR KAINOS: 2020-04-16 – ..

Išvykimo data:

nuo 186.00€

Peržiureti pasiulyma

SERENGEČIO IR HEIDĖS PARKAI

Serengetis – Brėmenas - Heidės parkas

Serengečio safaris - pamatyk daugiau nei 1500 laukinių ir egzotinių gyvūnų iš įvairių pasaulio šalių;Didžiausias Vokietijos teminis nuotykių ir atrakcionų parkas – Heidės parkas;„Brėmeno muzikantų“ miestas, kuriame stovi pasakos veikėjų – asilo, šunio, katino ir gaidžio – skulptūra, aplankome ir šį miestą...DATOS IR KAINOS:2020.04.15 - 04..

Išvykimo data:

nuo 237.00€

Peržiureti pasiulyma

Didingasis Sankt Peterburgas|5d.

Rusija

Pažinkite europietiška dvasia pulsuojantį, abejingų nepaliekantį be galo elegantišką miestą – Sankt Peterburgą. Aplankykite buvusią carų vasaros rezidenciją Puškine ir sužinokite istoriją apie legendinį gintaro kambarį. Praleiskite pusdienį elegantiškuose Peterhofo soduose su fontanų alėjomis ir nuostabiais baroko rūmais.&nb..

Išvykimo data:

nuo 254.00€

Peržiureti pasiulyma

ŠIAURĖS ITALIJA - POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS | 8D.

Svajinga ir romantiška kelionė po pačias gražiausias Italijos vietas. Lido di Jesolo – šiaurės Italijos kurortas prie Adrijos jūros, viliojantis auksinio smėlio paplūdimiais, palmių alėjomis ir švelniu jūriniu klimatu. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazij..

Išvykimo data:

nuo 296.00€

Peržiureti pasiulyma

Slovakijos Tatrai |6d.

Jeigu Tu svajoji apie aktyvią kelionę po kalnus ir trokšti nusikelti ten, kur pasimirštų visi kasdieniai rūpesčiai, tada Slovakiją aplankyti išties verta. Tai nuostabiu kraštovaizdžiu, didele augalijos ir gyvūnijos įvairove, pilių gausybe apdovanota šalis, kurią turbūt labiausiai garsina kalnai. Istoriniai UNESCO saugomi Spišo pilies griu..

Išvykimo data:

nuo 296.00€

Peržiureti pasiulyma
Showing 1 to 15 of 18 (2 Pages)