1984-IEJI BUNKERYJE IŠGYVENIMO DRAMA

25 kilometrai nuo Vilniaus, 5 metrai po žeme – ir Jūs SSSR. Čia galėsite patys tapti SSSR piliečiais ir spektaklyje “1984.Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ trims valandoms persikelti į praeitį.
Čia galėsite gauti galimybę trims valandoms persikelti į praeitį ir tapti totalitarinės valstybės piliečiu. Atvykusiuosius pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinę su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, Jūs panirsite į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Būsite vedami labirintais, pamatysite 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, būsite tardomi KGB kabinete, mokysitės SSRS himno, pratinsitės nešioti dujokaukę. Jūs šoksite pagal tų laikų muziką ir patys gaminsitės sovietinius pietus. Bunkerį paliksite gavę specialų pažymėjimą ir unikalią sovietinių laikų dovaną.

 

„1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ jau septynerius metus vilioja stiprių pojūčių mėgėjus iš viso pasaulio. Tačiau galbūt jūs nenorite bunkeryje sutikti piktų pareigūnų,  tardytojų ir vilkšunio,  o norite  tiesiog smagiai praleisti laiką nusileidę į 6 m po žeme atkurtą socializmo pasaulį – prašom. Būtent Jums tinka naujas mūsų komandos renginys  „Atgal į SSSR – be streso“!

Jūsų laukia dviejų valandų trukmės kelionė per bunkeryje atkurtą SSSR realybę (anų laikų propagandos kampeliai, parduotuvės, mokyklos, ligoninės, medkabinetai, valgyklos ir netgi blaivykla ), o pabaigai –  sovietiniai pavakariai ir smagios anų laikų užstalės dainos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė autobusu;
  • kelionės vadovo paslaugos;

 

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • pasirinkta programa bunkeryje nuo 14,00 Eur/žm.

 

 

 

Papildoma informacija:

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Susidomėjote? Skambinkite, rašykite: 

tel.: +37037 338 333, mob.: +370 698 13871

el.paštu: info@minituras.lt

 

 

 

 

1984-IEJI BUNKERYJE IŠGYVENIMO DRAMA

Vilnius. (Suaugusiems ir moksleiviams nuo 15 metų)

25 kilometrai nuo Vilniaus, 5 metrai po žeme – ir Jūs SSSR. Čia galėsite patys tapti SSSR piliečiais ir spektaklyje “1984.Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ trims valandoms persikelti į praeitį.
Išvykimo data:

Kaina:

  • nuo 12.00€

Čia galėsite gauti galimybę trims valandoms persikelti į praeitį ir tapti totalitarinės valstybės piliečiu. Atvykusiuosius pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinę su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, Jūs panirsite į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Būsite vedami labirintais, pamatysite 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, būsite tardomi KGB kabinete, mokysitės SSRS himno, pratinsitės nešioti dujokaukę. Jūs šoksite pagal tų laikų muziką ir patys gaminsitės sovietinius pietus. Bunkerį paliksite gavę specialų pažymėjimą ir unikalią sovietinių laikų dovaną.

 

„1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ jau septynerius metus vilioja stiprių pojūčių mėgėjus iš viso pasaulio. Tačiau galbūt jūs nenorite bunkeryje sutikti piktų pareigūnų,  tardytojų ir vilkšunio,  o norite  tiesiog smagiai praleisti laiką nusileidę į 6 m po žeme atkurtą socializmo pasaulį – prašom. Būtent Jums tinka naujas mūsų komandos renginys  „Atgal į SSSR – be streso“!

Jūsų laukia dviejų valandų trukmės kelionė per bunkeryje atkurtą SSSR realybę (anų laikų propagandos kampeliai, parduotuvės, mokyklos, ligoninės, medkabinetai, valgyklos ir netgi blaivykla ), o pabaigai –  sovietiniai pavakariai ir smagios anų laikų užstalės dainos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė autobusu;
  • kelionės vadovo paslaugos;

 

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • pasirinkta programa bunkeryje nuo 14,00 Eur/žm.

 

 

 

Papildoma informacija:

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Susidomėjote? Skambinkite, rašykite: 

tel.: +37037 338 333, mob.: +370 698 13871

el.paštu: info@minituras.lt

 

 

 

 

Turite klausimų ?

Eglė Jurgilaitė

Minituro "projektų generatorius”

Kelionių idėjas pavers realybe ir visada padės pasiekti tikslą! Autobusinės kelionės ir ekskursijos - jos kasdienybė.