Populiariausios kelionės

Nerandate tinkamos datos? Norimos programos ? Ar reikiamo pasiūlymo?

APSIPIRKTI Į GARDINĄ |1D.

BE VIZŲ

Iki šiol kelionės į Baltarusiją išlaidas padidindavo vizos kaina. Tačiau susiruošę aplankyti vieną iš turistinių šios šalies miestų – Gardiną, galėsite nebesukti galvos dėl formalumų – važiuojant į jį vizos nebereikės. ..

Išvykimo data:

nuo 25.00€

Peržiureti pasiulyma

VARŠUVA IR KOPERNIKO MOKSLO MUZIEJUS | 1d.

Mokslo muziejus pagal pageidavimą

Jeigu įdomu, koks jausmas gulėti ant vinių lovos ar kaip jaustumėtės 6 balų žemės drebėjimo metu – ši kelionė kaip tik jums! O jei tai jūsų nesudomino, siūlome tiesiog laisvą laiką Varšuvoje. Kur galėsite apžiūrėti kitus muziejus, galerijas, pasigilinti į miesto istoriją, o galiausiai - atsigerti kavos miesto širdyje...

Išvykimo data:

nuo 25.00€

Peržiureti pasiulyma

Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje|1d.

Latvija, Jelgava

Vasario 09-11 dienomis Jelgavoje (Latvija) vyks jau 20-asis tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, kuris yra didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse. Uzvaros parkas pavirs į tikrą žiemos pasaką iš ledo. Festivalio ledo skulptūrų tema „Svajonės“. Parke bus demonstruojama 50 įspūdingų ledo skulptūrų, kurias sukurs 30 ..

Išvykimo data:

nuo 32.00€

Peržiureti pasiulyma

VARŠUVA IR KOPERNIKO MOKSLO MUZIEJUS|2d.

VARŠUVA - MOKSLO IR ŽINIŲ CENTRAS KOPERNIKAS

Jeigu įdomu, koks jausmas gulėti ant vinių lovos ar kaip jaustumėtės 6 balų žemės drebėjimo metu – ši kelionė kaip tik jums! Nepagalvokite, kad tai tik dar vienas nuobodus muziejus...Čia daug naujo sužinos tiek moksleivis, tiek tėvelis ar senelis. Pasirodo, šiais technologijų laikais, yra, kas gali mus nustebinti ir viskas čia pat! ..

Išvykimo data:

nuo 69.00€

Peržiureti pasiulyma

KROKUVA | 2d.

KROKUVA – VELIČKA – ČENSTACHOVA

Tradiciškai Krokuva laikoma vienu svarbiausių Lenkijos mokslo, kultūros ir meno centru. Kodėl trumpam nenuvažiavus apžiūrėti šio miesto? Kartu aplankant ir  Čenstochovos miestą, kuris įsikūręs Krokuvos-Čenstochovos aukštumoje. Regione, kuriame dominuoja jūros periodu susiformavusios vaizdingos uolos. Miestas garsėja Jasna Gora vienuo..

Išvykimo data:

nuo 73.00€

Peržiureti pasiulyma

PAS KAIMYNES LATVIJĄ IR ESTIJĄ

RYGA - TALINAS

Baltijos šalys - valstybės, kur galim jaustis, kaip namuose. Viskas taip artima ir miela, bet kartu ir nauja...O tų naujovių mes galime jums pasiūlyti tikrai daug! Galvojate, jau viską matėte? Leiskite jus nustebinti...jei ne lankomomis vietomis, tai bent jau gera nuotaika ir gera kelione...

Išvykimo data:

nuo 74.00€

Peržiureti pasiulyma

ĮSPŪDINGASIS TALINAS

TALINAS – SAREMOS SALA

Sarema gali būti laikoma ne tik sala, bet ir salų grupė Baltijos jūroje. Galbūt ne šiltieji kraštai, bet gamtovaizdžiai ir vandens galybė turi savotišką prieskonį, kuris sudomins kiekvieną. ..

Išvykimo data:

nuo 76.00€

Peržiureti pasiulyma

GDANSKAS | 2 dienos

MALBORKAS – ŠV. LIPKA - GDYNIA - SOPOTAS - GDANSKAS

Uostamiesčiai pasižymi laivų galybėmis, baltomis jachtomis ir nuostabiais prieplaukų vaizdais. Šiuo vaizdingumu neatsilieka ir garsusis uostamiestis Lenkijoje - Gdanskas. Norite bent porai dienų pabėgti nuo šurmulio ir triukšmo? Įkvėpti gaivaus oro ir pasimėgauti istorinėmis vietomis? Ši kelionė kaip tik jums! ..

Išvykimo data:

nuo 79.00€

Peržiureti pasiulyma

Saremos sala ir senasis Talinas|2d.

Estija, Sarema

Leiskitės į trumpą, turiningą ir smagią savaitgalio išvyką, kurioje aplankysime žavų Talino senamiestį bei didžiausią Estijos salą - Saremą, kuri žavi unikalia gamta, vėjo malūnais ir kadagiais. Keliaukite ir aplankykite vieną gražiausių kaimyninių vietų bei parsivežkite gabalėlį istorijos į savo namus! ..

Išvykimo data:

nuo 88.00€

Peržiureti pasiulyma

Ventspilis|2d.

Latvija, Ventspilis

Puiki kelionės idėja savaitgaliui! Ekskursija po viduramžių pilį Jaunpilyje  su teatralizuotais elementais, viduramžių personažais ir galimybė pabūti jų dalyviu. Taip pat pasivaikščiosime po Kuldygos miestelį, kur upelis vingiuoja per kiemus ir net miesto gatvėse galima sugauti upėtakių. Pažintis su Ventspilio uosto promenada ir žymi..

Išvykimo data:

nuo 88.00€

Peržiureti pasiulyma

BALTIJOS KRUIZAS | 3 D.

Talinas – Stokholmas - Ryga

Šis kruizas yra viena mėgstamiausių kelionių ir tikrai ne be reikalo! Savaitgalį pabėk nuo kasdienės rutinos, aplankyk tris sostines, pasisemk naujų žinių ir nuostabių įspūdžių, o laive puikiai praleisk laiką su savo draugais! ..

Išvykimo data:

nuo 95.00€

Peržiureti pasiulyma

VARŠUVA - KROKUVA | 3 dienos

VARŠUVA – VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLOS – ZAKOPANE – KROKUVA

Nuostabi savaitgalio kelionė, kurioje pamatysite galbūt ne kartą matytus vaizdus, vietas, bet viskas jus nustebins iš naujo ir privers aikčioti iš nuostabos. Artimasis užsienis - gražesnis nei galime įsivaizduoti!..

Išvykimo data:

nuo 119.00€

Peržiureti pasiulyma

Gdanskas - Sopotas - Marienburgas - Griunvaldas|3d.

Lenkija

Trumpa išvyka, kurioje pamatysime buvusią Hitlerio būstinė – „Vilko guolį“ bei šokančius vargonus „Šv. Lipkos“ religiniame ansamblyje. Taip pat apsilankysime ir viename seniausių Lenkijos miestų, kuris žavi savo senamiesčiu bei pilimi - Gdanską. Turėsime progą pamatyti ir ilgiausią Baltijos jūros molą Sopote, didžiausią gotikinę pilį..

Išvykimo data:

nuo 123.00€

Peržiureti pasiulyma

AUŠVICO KONCENTRACIJOS STOVYKLA

Varšuva – Velička – Krokuva - Aušvico koncentracijos stovykla (Osvencimas)

Aušvico koncentracijos stovykla buvo didžiausia nacistinės Vokietijos koncentracijos ir naikinimo stovyklų, įkurta nacistų okupuotoje Lenkijoje. Stovykla pavadinta netoliese esančio Lenkijos miesto Osvencimo vokišku pavadinimu. Birkenau buvo nedidelis kaimelis netoliese, didžiąja dalimi sunaikintas vokiečių. Po vokiečių okupacijos 1939&nb..

Išvykimo data:

nuo 125.00€

Peržiureti pasiulyma

Varšuva - Zakopanė - Velička - Krokuva|3d.

Lenkija

Ką manai apie trumpą kelionę po Lenkiją? Nes tikrai yra ką pamatyti, tiek kalnų entuziastams, tiek senamiesčių tyrinėtojams ar kultūros mėgėjams. ..

Išvykimo data:

nuo 132.00€

Peržiureti pasiulyma
Showing 1 to 15 of 28 (2 Pages)